Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá výmluvy. Snaž se chtít!

Wattpad

17. října 2015 v 10:00 | Mango |  Recenze aplikací
Dnes bych vám chtěla představit aplikaci Wattpad

Wattpad je aplikace na android i na apple, kde si můžete číst knihy a různé příběhy ostatních uživatelů. Věřím, že hodně z vás má raději papírové knihy, ale ne každý má čas chodit do knihovny.
Už nemusíte mít těžkou kabelku jen kvůli knize.
Navíc aplikacei Wattpad máte všude s sebou, protože dnes má mobil u sebe snad každý. Můžete si proto číst když čekáte na autobus, ve škole, ve frontě v obchodě, před kroužkem,... prostě kdekoli. Knížky co čtete nebo si chcete přečíst si můžete uložit do knihovny, abyste je pak lép a rychleji našli. Knížky, které tam jsou tam nahráli různí uživatele, které si můžete přidat do sledovaných. Při čtení si můžete zvolit typ a velikost písma, jas obrazovky, otáčení nebo "rolování" stránek, a mnoho dalších funkcí.

logo aplikaceAplikaci vám můžu jen doporučit, jsem s ní spokojena protože svou "knihovnu" mám vždy u sebe.
A jestli jste "knihomol" doporučuji pořídit si čtečku knih, která má ještě několik dalších funkcí. Čteček existuje mnoho druhů: dotykové, tlačítkové,... Každý druh má své pro i proti. A další výhoda čteček je že není podsvícená, proto nekazí oči, což mi u čtení na mobilu vadí. Na čtečky se knihy musí stahovat (např.: z http://uloz.to/ ) a občas se na čtečky dají stáhnout i učebnice (hlavně učebnice na VŠ)
Dotyková čtečka knih

Mango
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama